O nas

Historia ChocoLapin

Dwie przyjaciółki i dwie matki, postanowiły zrealizować swoje marzenie, jakim było stworzenie butiku z pięknymi ubrankami dla dzieci. Próby realizacji projektu i poszukiwania odpowiedniego wyposażenia sklepu, zamieniły się w projektowanie własnych ubranek, które łączą ze sobą elementy stylu retro z bieżącymi trendami modowymi - tak powstało ChocoLapin.

 

Filozofia ChocoLapin

Pragniemy projektować ubranka z duszą, w których dzieci będą czuły się wyjątkowe. Nasze ciuszki przeznaczamy dla małych książąt i księżniczek, w których będą mogły czuć się komfortowo i wygodnie. Zwracamy szczególną uwagę na jakość materiałów, jakość wykonania oraz staranne ręczne wykończenia. Nasze ubranka nie posiadają w środku metek, staramy się również, aby nie było w nich drażniących szwów. Projektując, myślimy także o wygodzie mam, np. wciągając w pas sznureczki, które umożliwiają rozprostowanie materiału podczas prasowania. Nie ścigamy się z czasem, najważniejsze jest dla nas zaoferowanie produktu dopiero, gdy jesteśmy przekonane, że w 100% osiągnęłyśmy zamierzony efekt końcowy. Nasze kolekcje są bardzo małe, od kilku do kilkunastu sztuk z jednego projektu, co podkreśla unikatowość naszych ubranek.

Pragniemy, aby rzeczy tworzone przez ChocoLapin były małymi cudami pełnymi miłości.

 

Produkcja ChocoLapin

Szyjemy w Polsce z materiałów zakupionych w Polsce. Współpracujące z nami Panie Krawcowe, dokonują rękodzieła w swoich domowych pracowniach. Na podstawie naszych rysunków, tworzą prawdziwe dzieła, ręcznie przygotowywane i wykańczane. Dbają o każdy detal, proponując najlepsze rozwiązania, dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu rzemieślniczemu.

 

 

Loading...
Loading...